czwartek, Czerwiec 21, 2018

Nosidła ergonomiczne – dobrodziejstwo dla rodziców i dzieci

0

Coraz więcej badań naukowych dowodzi, że noszenie małego dziecka to jeden z najlepszych sposobów, by pozytywnie wpływać na ich rozwój. Dowodzi się, że dzieci noszone są spokojniejsze, mniej płaczą, rzadziej mają kolki. Lepiej się rozwijają zarówno psychicznie, jak i fizycznie. W tej chwili noszenie dzieci stało się po prostu modne i rodzice z chęcią to czynią. Sposobów noszenia jest wiele, najbardziej praktycznym wydaje się być nosidełko ergonomiczne.

Fretka – o czym pamiętać przed zakupem?

0

Fretki to całkiem popularne w Polsce domowe zwierzątka. Ze względu na swój wygląd i temperament są bardzo intrygujące, przez co często decyzję o zaopiekowaniu się fretką podejmujemy dość spontanicznie. W rzeczywistości należą one do bardzo wymagających zwierzątek, dlatego warto wiedzieć, czego potrzebuje fretka, jaka karma dla fretek jest odpowiednia i poznać naturę tych zwierzątek.

Prezent idealny na urodziny, czyli jaki?

0

Kto z nas nie przemierzał miasta wzdłuż i wszerz, aby kupić dla kogoś odpowiedni prezent? Jeśli już coś ciekawego znaleźliśmy, okazywało się, że jest za drogie lub w nieodpowiednim kolorze, albo pozostał tylko ten ostatni egzemplarz z wystawy, który już nie wygląda tak ładnie, jak nowy. W pomocą przychodzą serwisy internetowe, dzięki którym możemy łatwo wybrać odpowiedni prezent, nie ruszając się z domu. Mało tego, za pomocą porównywarki cen można go kupić naprawdę tanio. Dostawa jest szybka, a co najważniejsze, można również łatwo odstąpić od umowy kupna.

Dermokosmetyki Eucerin – czy są skuteczne?

0

Stosowanie dermokosmetyków jest najlepszym sposobem na walkę z nadwrażliwością skóry, a także pierwszymi oznakami jej starzenia. Te specjalnie opracowane preparaty kosmetyczno-medyczne wykazują optymalne działanie lecznicze oraz pielęgnacyjne. Produktami szczególnie zalecanymi w usprawnieniu kuracji problemów skórnych są dermokosmetyki Eucerin o udowodnionej skuteczności.

Dermokosmetyki do pielęgnacji całego ciała

0

Dermokosmetyki mają wysokie stężenie składników aktywnych, dzięki czemu są popularnym sposobem leczenia różnego rodzaju schorzeń skórnych. Ich działanie jest potwierdzone naukowo poprzez testy kliniczne, więc są bezpieczne nawet dla osób zmagających się z takimi problemami, jak atopowe zapalenie skóry.

Robot edukacyjny – nowoczesna forma nauki dla dzieci

0

Robot edukacyjny to nowoczesna forma nauki dla najmłodszych dzięki któremu zyskujemy nie tylko kolejną innowacyjną zabawkę, ale przede wszystkim przyjaciela, który rozwija się wraz z dzieckiem. Robot posiada wiele funkcji, które pozwalają mu dostosować się do dziecka i zaprogramować do jego potrzeb, a dodatkowo wykazuje dużą samodzielność. Wykrywa nie tylko dźwięk, światło i dotyk, ale rozpoznaje przeszkody, wydaje dźwięki i potrafi wchodzić w interakcję z innymi robotami. Z jego pomocą nauka w szkole i w domu stanie się radosnym przeżyciem i dostarczy naszym podopiecznym wielu wrażeń.

Photon – robot dla dzieci w każdym wieku

Programowanie dla dzieci stanie się prostsze wraz z użyciem urządzenia mobilnego, na którym zainstalowana zostanie aplikacja dostosowana do wieku dziecka. Pozwala ona na poszerzanie wiedzy związanej z informatyką i na kodowanie różnych czynności wykonywanych przez robota. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat wykorzystują nie tylko rozwój umiejętności manualnych, ale również w sposób eksperymentu przyswajają obszerną wiedzę życiową. Poza samym programowaniem poznają konsekwencje działań, uczą się planowania, wykrywania błędów, uruchamiają wyobraźnię przestrzenną i zaczynają myśleć analitycznie. Co ważniejsze przyswajają w formie zabawy algorytmy, które z wiekiem potrafią pisać samodzielnie. Algorytmy wykorzystywane są przez twórców gier i programów komputerowych, a coraz więcej zautomatyzowanych dziedzin poszukuje nieustannie osób ze znajomością programowania.

Robot edukacyjny to ogromne możliwości. Nawet jeśli cena nie należy do niskich to jego jakość wykonania, wytrzymałość przetestowana na tysiącach innych dzieciach oraz możliwość nauki nie tylko informatyki, ale również matematyki, biologii i innych przedmiotów sprawiają, że posiadanie go jest bezcenne. Czysty umysł nowego robota dopasujemy indywidualnie do potrzeb. W sklepie Moje Bambino zakupimy go w najlepszej cenie na rynku.

W ofercie Moje Bambino szkolenia dla nauczycieli

W celu zastosowania robota w szkołach i przedszkolach każdy nauczyciel ma szansę przebycia kursu i uzyskania certyfikatu, który pozwoli na zaznajomienie się z wszystkimi funkcjami, ale również nauczy, w jaki sposób wykorzystać go praktycznie do nauki w grupie, zapozna z możliwościami kodowania oraz obsługi kompatybilnej aplikacji Photon Coding. Do każdego robota zaprojektowane zostały zintegrowane akcesoria, takie jak magiczny dywan oraz stworzono specjalny poradnik z językiem robotów, który ułatwi pracę.

Tort komunijny – jak do ozdobić?

0

Komunijne torty przypominają małe dzieła sztuki. Tak wyjątkowa okazja zobowiązuje. A że je się oczami, to obok smaku liczy się też to, jak prezentuje się ciasto. W tym artykule przedstawimy kilka najciekawszych inspiracji, jak ozdobić tort na komunię.

Dlaczego edukacja muzyczna dzieci jest ważniejsza, niż podejrzewamy?

0

Dzisiaj rodzice mają tendencję do planowania życia swoich dzieci, zanim te w ogóle pojawią się na świecie. A kiedy już na nim są, zaczynamy wymyślać kolejne rzeczy, których nasze dziecko koniecznie musi się nauczyć, aby mieć lepszy start – dwa albo trzy języki obce, sport, nauka programowania albo dodatkowe zajęcia z matematyki. Czy w tym całym szaleństwie znajdzie się miejsce dla pasji, która prawdopodobnie nie stanie się profesjonalnym źródłem utrzymania dla naszej pociechy, ale wciąż pozwoli mu się rozwijać i być może przerodzi się w prawdziwą miłość? Czy myśleliście o tym, aby wasze dzieci uczyły się gry na jakimś instrumencie? Dlaczego edukacja muzyczna dzieci jest ważniejsza, niż wielu z nas myśli?

Muzyka łagodzi obyczaje

Obrazem z każdego przedszkola – pani przedszkolanka przygrywa prostą melodię, a dzieci na lekcji rytmiki tańszą wokoło. Dlaczego dzieci wprowadza się w świat muzyki od najmłodszych lat? Już w starożytności kładziono nacisk na edukację muzyczną, przede wszystkim w arystokratycznych i królewskich kręgach. Dzieci możnowładców ćwiczyły grę na instrumencie, ale przecież nie po to, aby w przyszłości dawać koncerty. Jaki był więc cel? Muzyka, a konkretniej nauka gry na instrumencie, jest bowiem niezwykłym procesem, który przynosi sporo różnorakich korzyści. W przeszłości była swoistą szkołą życia – uczyła opanowania emocji, ciężkiej i wytrwałej pracy i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Była wyrazem statusu, bowiem świadczyła o wysokich umiejętnościach i wytrwałości w dążeniu do celu. Dzisiaj nauczyciele i pedagodzy podkreślają, że nauka muzyki od najmłodszych lat sprzyja chociażby koncentracji, pobudza półkule mózgowe, uczy koordynacji ruchowej, szlifuje spostrzegawczość, refleks, inteligencję i pamięć. Słowem – wpływa niezwykle dobroczynnie.

Ćwicz pod okiem eksperta – rodzica

Nie każdego rodzica stać jednak, aby posyłać swoje dziecko na naukę gry. Koszt zakupu instrumentu to jedno (możemy mieć szczęście i kupić używany instrument po jakimś znajomym bądź z ogłoszenia), ale koszt samej nauki to już druga sprawa, tym bardziej, że taka nauka nie trwa kilku miesięcy, a często nawet nie kilku lat. To ogromne pieniądze, bez względu, czy poślemy dziecko do szkółki muzycznej, czy postaramy się o prywatne lekcje dla niego. Rozwiązaniem mogą być lekcje dawane przez… nas samych. Oczywiście nie zastąpimy profesjonalnego nauczyciela, ale jeśli chodzi przede wszystkim o rozwój i dobrą zabawę, to możemy, przynajmniej na początku sami pokierować dzieckiem. A jest tak, poniewaz do pomocy mamy wiele rąk – przede wszystkim sieć, z wszystkimi filmami instruktażowymi oraz profesjonalne wydawnictwa, jak Oxford wydawnictwo, które od lat dostarcza na rynek podręczniki i zestawy nut dla wszystkich poziomów.

TK Maxx i BIZUU łączą siły, aby pomóc dzieciom z Akademii Przyszłości!

0

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU. W efekcie, powstała unikatowa kolekcja stylowych bandanek oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez TK Maxx Akademii, która pomaga dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

W Dzień Dziecka każdy młody człowiek powinien czuć się wyjątkowo. Chcąc o to zadbać, BIZUU we współpracy z TK Maxx, zaprojektowało kolekcję charytatywnych gadżetów inspirowanych bohaterstwem – bo bohaterami są zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają. Jak powiedziała Zuzanna Wachowiak: „Kiedy TK Maxx zaproponował nam współpracę przy projekcie na rzecz Akademii Przyszłości zgodziłyśmy się bez wahania. Cudownie jest angażować się w działalność, która pomaga w spełnianiu marzeń oraz budowaniu pewności siebie.” Blanka Jordan dodaje: „Chyba każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o byciu superbohaterem. Okazuje się, że aby nim zostać nie potrzebujemy peleryn i nadprzyrodzonych mocy – każdy z nas codziennie może pomagać, między innymi poprzez wspieranie dzieci z Akademii, które razem z wolontariuszami uczą się przezwyciężać swoje problemy.”

Dochód ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznych programu Akademia Przyszłości. Kupione gadżety będą idealnym dodatkiem, który uzupełni stylizacje. Przypinki w kształcie gwiazdek i serduszek, które kolorami nawiązują do kostiumów superbohaterów, urozmaicą klasyczne elementy garderoby, takie jak dżinsowe kurtki czy torebki, a bandanki noszone na wiele sposobów (jako opaska do włosów, na szyi, a także pasek do spodni) doskonale sprawdzą się w letnich stylizacjach.

Bandanki (12,99 zł) i przypinki (4,99 zł), będą dostępne we wszystkich sklepach TK Maxx od 15 maja do 3 czerwca. W tym samym czasie będzie prowadzona zbiórka funduszy na rzecz Akademii – przy wszystkich kasach TK Maxx znajdą się specjalne puszki, w których można zostawić datek dla podopiecznych programu. Dodatkowo, w weekend 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci.

Cena przypinek – 4,99 zł

Cena bandanek – 12,99 zł

TK Maxx wspiera Akademię Przyszłości od 2014 roku. Program pomaga ponad 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl.

Artykuł sponsorowany.

Urodziny dla dzieci w każdym wieku

0

Coraz częściej rodzice decydują się, aby za urodziny dla dzieci odpowiadali profesjonaliści. To właśnie oni są w stanie przyciągać uwagę dzieci w różnym wieku, zapewniając im atrakcje w czasie całej imprezy. W ofercie takich firm są imprezy dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do możliwości przedszkolaków czy dzieci w wieku szkolnym.