Lepiej zadbać o siebie w zimę

W okresie zimnych miesięcy okazji do ruchu oraz utrzymania aktywnego trybu życia jest znacznie mniej. Niekorzystna pogodowa aura potrafi rozleniwić, a każda wyjście z domu o ile nie jest bezwzględnie konieczne jest spychane na margines. Oczywiście zima nie mija nikomu na siedzeniu w fotelu i czekaniu na lepsze oraz cieplejsze czasy. Jednak faktem jest, że ospałość, brak ruchu oraz mniej rygorystyczne trzymanie się diet sprawia, że zimne miesiące są w stanie odbić się negatywnie na zdrowiu oraz wyglądzie.

Słabe włosy i paznokcie

Okres jesienno – zimowy to czas próby dla każdego organizmu. Niekorzystne zmiany spowodowane niedoborami witamin oraz środków odżywczych dają się szybko zauważyć. Najbardziej cierpią włosy, paznokcie oraz cera. Niejednokrotnie łapiemy się na tym, że po wyczesaniu włosów wyciągamy ze szczotki całe ich garście, a paznokcie potrafią złamać się same z siebie i powodować bolące ranki. Przemęczona zimowa twarz to widok, który wita nas każdego ranka, często sprawiając, że dzień zaczynamy od niepotrzebnej frustracji. W zimę nie zawsze jest czas, opcja oraz chęć do większego zmobilizowania się – zarówno ruchowego, jak i dietetycznego. Nie oznacza to jednak, że jest się całkowicie bez opcji i że trzeba czekać do momentu aż motywacja wróci. Na rynku istnieje wiele łatwo przyswajalnych środków, które wspomogą ciało w niekorzystnym okresie, pozwalając na ustabilizowanie zapasów witamin oraz substancji odżywczych. Tabletki Solgar włosy, paznokcie, cera, są coraz częściej wybieranym produktem przez zapracowane osoby, które nie mogą sobie pozwolić na zwolnienie życiowego tempa oraz utratę na prezencji. Zdrowy tryb życia można kultywować mimo codziennego zabiegania. Produkty takie jak Solgar włosy, paznokcie, cera stanowią dodatek, który optymalnie dopełnia codziennej diety oraz pozwala ciału na pozostanie w formie – co widać.

Mocniejsze włosy, zdrowszy wygląd

Włosy to duma, a modna fryzura jest jednym ze sposobów na pokazanie, że idzie się z duchem czasu oraz jest się świadomym/mą zmieniających się trendów. Wypadające włosy oraz zmarniała cera potrafią bardzo szybko negatywnie wpłynąć na z trudem budowany wizerunek, obniżyć nastrój oraz zmniejszyć pewność siebie. Zdrowotne dodatki w okresie zimy mają za główne zadanie poprawić nam samopoczucie, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Lepiej się czując, wydajniej funkcjonujemy i jesteśmy w stanie efektywniej mierzyć się z codziennymi wyzwaniami. Tabletki Solgar włosy, paznokcie, cera są wydajnym narzędziem w domowej apteczce, które pozwoli uzyskać wielowymiarowe korzyści. Pozostawianie wszystkiego na pastwę losu i tłumaczenie sobie każdego dnia, że „jakoś to będzie” jest najlepszą receptą na spowodowanie dużych ubytków w pokładach energetycznych organizmu, a ich nadrobienie na wiosnę przyniesie więcej trudu niż powinno.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ