Prezent na 18 urodziny - kufel

Wydawać by się mogło, że z zakupem prezentu na osiemnaste urodziny żadnego problemu mieć dziś nie będziemy. Faktem jest, że możliwości mamy naprawdę sporo, a sklepy z prezentami wypełnione są wieloma mniej lub bardziej praktycznymi upominkami. Szczególnie w przypadku chłopców, choć po skończeniu 18. roku życia nazwać ich wypadałoby już mężczyznami. Na jaki w związku z tym prezent na 18 urodziny dla niego postawić? Bez wątpienia dobrym wyborem może być kufel. Niemniej jednak pierwszy lepszy kufel nie może być odpowiedni. Poszukać trzeba tutaj czegoś specjalnego, co będzie idealne na tego typu okazję.

Miedziany lub szklany kufel na urodziny

Zacznijmy od początku, a więc rodzaju materiału, z jakiego taki kufel zostanie wykonywany. Możliwości jest całkiem sporo. Tak więc w pierwszej kolejności wskazać trzeba tutaj na kubki miedziane czy też szklane. Pierwsze są o tyle korzystne, że mogą być kuflami termicznymi. To jednak nie wszystko.

To jednak tylko jedna z możliwości. Oczywiście nie zapominajmy tutaj także o kuflach szklanych, które są o wiele częściej spotykane i na prezent nadają się znacznie lepiej. Wszystko dlatego, że są one o wiele lepsze w ujęciu estetycznym. Tak więc, jeśli mielibyśmy Wam coś polecić, na pewno wskazalibyśmy na kufle z grubego szkła. Są solidne, wytrzymałe, a jednocześnie naprawdę dobrze wyglądają.

Odpowiedni napis na kuflu urodzinowym

Materiał to jedno. Nie zapominajmy tu również o odpowiednim motywie, który jest okraszony właściwym napisem. To dekoracja, która musi pojawić się na każdym kuflu, który jest wręczany solenizantowi z okazji jego osiemnastych urodzin.

Odnosząc się do samego napisu i naniesionej na kufel grafice to często są one grawerowane. Oczywiście wygląda to całkiem atrakcyjnie. Obecnie mamy jednak coś równie dobrego, a nawet lepszego. Znacznie lepiej wypada tutaj kufel, który nie jest grawerowany, a elementy grafiki są naniesione w postaci nadruku. Druk taki jest trwały i odporny na warunki termiczne czy działanie wody. Ponadto nie zapominajmy, że grafika nadrukowana na kufel jest także znacznie bardziej atrakcyjna wizualnie. Kufel taki jest barwniejszy i wygląda o niebo lepiej.

Kufel Do piwa i nie tylko

prezent na 18. urodzinyW końcu nie zapominajmy, że taki prezent na 18. urodziny jest również niezwykle praktyczny. Oczywiście przede wszystkim kufel taki służy do picia piwa. Jednakże nie tylko. Posłużyć może do spożywania innych napojów, a nawet w zupełnie innych celach. Jedni kufle takie stawiają na półkach, aby mieć doskonałą pamiątkę ze swojej „osiemnastki”. Inni z kolei zbierają w nich pieniądze i służą im one jako skarbonki.

Nie da się w związku z tym ukryć, że kufel może być dobrym prezentem na osiemnaste urodziny, co nie ulega żadnym wątpliwościom. Tym bardziej że jest to również prezent dość tani, na który pozwolić sobie może każdy. Nawet ten, kto nie dysponuje wielkim zasobem środków pieniężnych. A czy Wy macie już pomysł na zakup prezentu dla chłopaka, który niebawem będzie pełnoletni? Szklany kufel z nadrukiem na pewno będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Praktyczne pomysły na prezent na 18 dostępne są również tutaj: https://hbsklep.pl/gadzety-prezenty/.

[Głosów:5    Średnia:5/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dzięki Mamandi za polecenie 🙂 Kupowałam w kramikmariana.pl zestaw kubków i fartuszek kuchenny. Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami w sklepien 🙂 Super wrażenia i na pewno nie raz z tego sklepu z prezentami jeszce skorzystam 🙂 Buziaki :*

  2. Baaaardzo fajne pomysły na prezenty 🙂 Coś nietuzinkowego i z jajem – o to własnie chodzi 🙂 Bardzo zadowolona jestem z zakupów. Chłopak dostał prezent na dzień chłopaka, a mama z okazji imienin dostała piękny fartuszek kuchenny 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ