zimowisko

Jeżeli po powrocie z zimowiska, wciąż żyjesz beztroską czasu spędzonego na stoku, to warto byłoby zachować te chwile na dłużej, tak aby móc cieszyć się nimi przez cały rok. Pomoże w tym CEWE Fotoksiążka, czyli piękna publikacja gromadząca Twoje ulubione kadry w wyjątkowej formie. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować CEWE Fotoksiążkę z zimowiska i szukasz ciekawych pomysłów na takie publikacje, to zajrzyj do tego tekstu.

Jak zaprojektować CEWE Fotoksiążkę z ferii zimowych

CEWE Fotoksiążka może przyjąć niemal dowolną formę. Wszystko dzięki możliwości swobodnego projektowania każdego z jej elementów. Dotyczy to zarówno okładki, jak i rozkładówek. Dodatkowo masz do wyboru wiele formatów i typów okładek. Co więcej możesz skorzystać z uszlachetnień.

Projektowanie CEWE Fotoksiążki nikomu nie przysporzy trudności. To proste i przyjemne! Uruchom wyobraźnię i stwórz publikację swoich marzeń. Łatwy w obsłudze kreator online i oprogramowanie CEWE Fotoświat są intuicyjne i może w nich z łatwością pracować nawet początkujący.

CEWE Fotoksiążka

Jeżeli zależy Ci na czasie to możesz wykorzystać proste narzędzie, które automatyczne rozmieści Twoje ulubione zdjęcia z zimowiska na kartach CEWE Fotoksiążki. Oczywiście będziesz mieć sposobność poprawić automatykę oprogramowania. Takie rozwiązanie jednak zdecydowanie ułatwia pracę nad wymarzonym albumem. W połączeniu z dostępnością oprogramowania na urządzenia z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Android czy iOS możesz stworzyć CEWE Fotoksiążkę na dowolnym sprzęcie. Rozsiądź się wygodnie na kanapie lub w fotelu i stwórz piękną publikację. Możesz to zrobić już podczas trwającego zimowiska, a zamówienie złożyć przez internet. Kurier dostarczy CEWE Fotoksiążkę wprost do Twoich drzwi.

CEWE Fotoksiążka – kilka pomysłów na publikację z zimowego wypadu

CEWE Fotoksiążka może odzwierciedlać każdy Twój pomysł na publikację. Aplikacja CEWE Fotoświat oferuje Ci wiele różnych ozdobników, które wspierają opowiadaną przez Ciebie historię za pomocą zdjęć. Cliparty z motywami zimowymi umożliwiają wprowadzenie odpowiedniego klimatu, który będzie korespondował ze zdjęciami z zimowiska. Kolekcja obejmuje motywy zimowe czy związane ze sportami zimowymi. Oprócz tego możesz zastosować estetyczne kroje pisma, które pozwalają na wpisanie najważniejszych faktów z ferii, tak aby po latach wciąż pamiętać np. nazwę ośrodka, w którym przyszło Wam wypoczywać.

Przede wszystkim CEWE Fotoksiążka z zimowiska może zawierać wszystkie fotografie wykonane w trakcie odpoczynku (taka publikacja może mieć aż do 178 stron – daje więc naprawdę dużo miejsca na ulubione kadry). Może to być więc po prostu prawdziwa kronika z ferii zimowych. Możesz także wykorzystać CEWE Fotoksiążkę do przygotowania pięknego albumu, ukazującego zachwycające krajobrazy. Odpowiednia do tego jest w szczególności CEWE Fotoksiążka w formacie panoramicznym (możesz nawet wykonać publikację o dużym gabarycie – CEWE Fotoksiązkę panoramiczną XXL).

kalendarz

W CEWE Fotoksiążce możesz umieścić film wideo. To wyjątkowa funkcjonalność, która pozwala jeszcze lepiej opowiedzieć o zimowisku i przekazać wszystkie emocje. Jeśli nagrywasz swoje dzieciaki, jak pięknie jeżdżą po stoku i udało Ci się uchwycić jak stopniowo robiły postępy, to na kartach CEWE Fotoksiązki możesz umieścić odnośnik do wideo ukazującego te momenty. Wystarczy załadować do oprogramowania do projektowania CEWE Fotoksiązki odpowiedni film, a następnie umieścić go we właściwym miejscu w publikacji.

Niestety technologia nie pozwala jeszcze na bezpośrednie wyświetlanie ruchomych obrazów na stronach albumów, ale na szczęście pozwala na łatwe przeniesienie do odpowiednich materiałów na ekranie smartfona lub tabletu. Oprogramowanie do projektowania CEWE Fotoksiążki wygeneruje kod QR, który będzie bezpośrednio odnosił do wskazanego filmu po najechaniu na niego aparatem urządzenia mobilnego. Tworząc CEWE Fotoksiążkę możesz wybrać miniaturkę, która będzie obok kodu QR, dając tym samym namiastkę filmu i zachęcając do odtworzenia. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ