Cienki portfel typy slim - porządek, wygoda i elegancja

W dobie płatności elektronicznej oraz dokumentów przekazywanych drogą mailową, w męskim portfelu nie potrzeba już tyle miejsca, co jeszcze kilka lat temu. Telefony komórkowe pozwoliły pozbyć się dziesiątek wizytówek, bankowość online pozwala kontrolować płatności, więc paragony fiskalne są zupełnie zbędne. Męski portfel skórzany można dzisiaj ograniczyć do kompaktowego etui. Polecamy zapoznać się z ofertą slim wallet – to wygoda na jaką zasługuje każdy dżentelmen.

Skórzany cienki portfel slim – dlaczego warto go kupić?

Odpowiedź zwykle przychodzi sama, gdy zrobimy na sobie prosty test. Wystarczy wyciągnąć z kieszeni aktualny portfel. Jeśli musiałeś w tym celu wstać z fotela i chwilę się siłować, to mamy pierwszy punkt dla portfeli slim. Drugi test polega na ocenie ile z rzeczy przechowywanych w portfelu wykorzystywałeś przez ostatnie 10 dni. Wyniki zwykle szokują – paragony, z których dawno wytarł się tusz, nieaktualne dokumenty, ulotki i kupony rabatowe sprzed lat… istny bałagan. Bez wątpienia cienki portfel typu slim to praktyczny skórzany dodatek, który jest najlepszym sposobem na to, aby wreszcie zrobić porządek w kieszeniach.

cienki portfel

Fot. Cienki portfel od Gentle-Man.pl (typu Slim Wallet)

W cienkim portfelu typu Slim Wallet zmieści się wszystko, czego tak naprawdę potrzebujesz. Dokument tożsamości, prawo jazdy, legitymacja, karta płatnicza, kilka banknotów. W ten sposób nie trzeba wiecznie przekopywać się przez tony zbędnych papierów. Portfel skórzany slim zmieści się do każdej kieszeni w spodniach, a także w kieszonce koszuli. Jest płaski, więc jego kształt nie wpływa optycznie na kieszeń i nie powoduje efektu wypchania. Slim Wallet projektowane są zwykle na rozmiar tylko nieznacznie przekraczający wysokością kartę płatniczą. Kompaktowy format to wygoda podczas płacenia zbliżeniowego (które według statystyk staje się w Europie bardzo popularną formą płatności).

portfel szary

Fot. Cienki portfel typu Slim Wallet (Gentle-Man.pl)

Rodzaje cienkich portfeli męskich slim

Najczęściej na rynku spotykany jest Slim Wallet, który jest po prostu miniaturką znanego wszystkim męskiego portfela ze skóry. Szukając modelu dla siebie lub na prezent warto zwrócić uwagę, czy wykonany jest z naturalnej skóry oraz czy ma gwarancję (dobry producent zwykle udziela dwuletniej). Oprócz klasycznego portfela slim, na rynku dostępne są także etui na karty płatnicze. Są mniejsze i posiadają jedynie niewielkie przegrody na wewnętrznej stronie. To jeszcze mniejszy męski portfel, skierowany do entuzjastów płacenia plastikiem. Jest bardzo wygodny, choć dla niektórych panów przejście ze zwykłego portfela na tak niewielki jest dużym szokiem i ponoć łatwo go zgubić.

portfel

Fot. Praktyczne bilionów (Gentle-Man.pl) typu Slim Wallet

Innym rodzajem męskiego portfela ze skóry jest tzw. bilonówka. Jest to niewielki dodatek w formie podkowy lub trójkąta, w którym nosi się drobne monety. Jest to wdzięczny i elegancki portfel, pozwalający uporządkować walające się po kieszeniach drobniaki. Dla fanów małych portfeli męskich najlepsze zdają się skórzane wizytowniki. Są to jednoczęściowe portfele z trzema przegrodami, w całości otwarte, przeznaczone wyłącznie na przedmioty nie większe niż wizytówka lub banknot.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ