Dlaczego zakup kapci Befado to dobra inwestycja?

0
2895

Zakup dziecięcego obuwia do przedszkola nie może być dziełem przypadku. W końcu chodzi nie tylko o komfort podczas zabaw na dywanie, ale przede wszystkim prawidłowy rozwój stopy. Dużą popularnością w kategorii wysokiej jakości obuwia dziecięcego cieszą się kapcie Befado. To firma o ugruntowanej pozycji, która od 90 lat tworzy buty spełniające walory praktyczno-użytkowe, jak i estetyczno-wizualne.

Wykonanie i projekt

To, co w szczególności zasługuje na uwzględnienie to przede wszystkim zastosowanie elastycznej podeszwy, w dwóch rodzajach do wyboru. Pierwsza obejmuje podeszwę Jogi z naturalnym pokryciem z bawełny lub podeszwę Fazi z pokryciem przygotowanym do malowania farbkami lub pisakami. Poza tym, kapcie Befado są całkowicie bezpieczne. W przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych produktów nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak: chrom, nikiel czy ftalan – substancji znanych ze swojej wysokiej toksyczności i właściwości alergennych. Ich dodatkowym atutem jest zastosowanie oddychającej podeszwy, która zapewnia dziecięcej nóżce odpowiednią wentylację. Jest to szczególnie ważne, gdy malec aktywnie spędza czas w przedszkolu, nierzadko przebywając w nim nawet 9 godzin.

Certyfikat Zdrowa Stopa

Nie bez powodu kapcie Befado mają na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Spośród wielu na uwagę zasługuje certyfikat Zdrowa Stopa, który przyznaje Instytut Przemysłu Skórzanego. To gwarancja, że wytwarzane obuwie już od najmłodszych lat zapewnia prawidłowy rozwój stóp. Co więcej, obuwie tej firmy powstaje w ścisłej współpracy z ortopedami i antropologami, wykorzystując najlepsze jakościowo materiały, technologie i najnowsze trendy wzornicze.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno kapci Befado?

Tak naprawdę wiele jest przesłanek przemawiających na korzyść obuwia tego polskiego producenta. Oczywiście, znaczna większość z nich dotyczy starannie przemyślanego projektu, gwarantującego komfort i wygodę – nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu! Na szczególne uwzględnienie zasługuje twardy zapiętek, którego zadaniem jest stabilizacja stopy. Zastosowana wkładka profilaktyczna chroni przed płaskostopiem, pozwalając na swobodne ułożenie paluszków. Te z kolei zabezpieczają szerokie, zabudowane noski, eliminujące prawdopodobieństwo urazu powstałego na skutek podeptania przez przedszkolnego kolegę/koleżankę. W przypadku kapci Befado jest jeszcze jedna rzecz godna podkreślenia. Mianowicie to lekkość i swoboda zakładania, która już od najmłodszych lat kreuje w dziecku postawę samodzielności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ