Laserowe zamykanie naczynek - czy przyniesie rezultaty?

Problem rozszerzonych naczynek dotyczy niestety bardzo wielu osób. Jest on bardzo nieestetyczny i borykające się z nim osoby bardzo często cierpią z powodu kompleksów z tym związanych. Jednak medycyna estetyczna posiada coraz większą gamę rozwiązań tego problemu.
W związku z tym nie zwlekaj dłużej i pozbądź się wszystkich swoich kompleksów na zawsze z laserami, których zadaniem jest zamykanie naczynek.

Czym jest problem, jakim są rozszerzone naczynia krwionośne?

Rozszerzone naczynia krwionośne i związane z nimi miejscowe zaczerwienienia skóry oraz zmiany to problem nie tylko kosmetyczny, ale świadczący również o pewnych zaburzeniach krążenia.Osoby, które mają skłonność do pękających naczynek muszą szczególnie uważać na gwałtowne zmiany temperatur, opalanie się czy picie alkoholu. Niestety w praktyce jest to dosyć uciążliwe i negatywnie oddziałuje na komfort życia.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu laserowego zamykania naczynek.

Pośród wskazań do przeprowadzenia zabiegu zamykania naczynek przy pomocy lasera należy wymienić między innymi:
– rozszerzone naczynka krwionośne;
– rumień;
– trądzik różowaty;
– małe naczyniaki;
– plamy naczyniowe typu czerwonego wina;
– drobne pajączki na nogach i inne.

Oferta salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej jest ogromna, a więc jeżeli którykolwiek z wymienionych wyżej problemów dotyczy Ciebie poszukaj już dziś najlepszego specjalisty i przeprowadź zabieg laserowego zamykania naczynek!

Jak wygląda laserowe zamykanie naczynek?

Energia świetlna, emitowana przez laser wnika do wnętrza uszkodzonych żył. Dzięki czemu w procesie fototermolizy selektywnej hemoglobina (barwnik czerwonych ciałek krwi) wychwytuje światło lasera. Przy czym kolejno energia ta przekształca się w ciepło.Pod wpływem właśnie tego ciepła woda z krwi w uszkodzonej żyle odparowuje, natomiast ścianki danego naczynia krwionośnego rozpadają się i zostają pochłonięte przez nasz organizm. Pajączek naczyniowy znika w oka mgnieniu, przez co efekty przeprowadzonego zabiegu stają się widoczne praktycznie od razu. Jednak przed przystąpieniem do tego rodzaju zabiegu zawsze bezwzględnie należy przeprowadzić kwalifikację lekarską. Skuteczność tego rodzaju terapii jest bardzo duża, a ceny zabiegów są przystępne, w związku z czym coraz więcej osób stać na ich stosowanie. Zatem i Ty pozbądź się problemu rozszerzonych naczynek raz na zawsze dzięki laserowemu zamykaniu naczynek!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Kosmetologia Esteti-Med

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ