Robot edukacyjny to nowoczesna forma nauki dla najmłodszych dzięki któremu zyskujemy nie tylko kolejną innowacyjną zabawkę, ale przede wszystkim przyjaciela, który rozwija się wraz z dzieckiem. Robot posiada wiele funkcji, które pozwalają mu dostosować się do dziecka i zaprogramować do jego potrzeb, a dodatkowo wykazuje dużą samodzielność. Wykrywa nie tylko dźwięk, światło i dotyk, ale rozpoznaje przeszkody, wydaje dźwięki i potrafi wchodzić w interakcję z innymi robotami. Z jego pomocą nauka w szkole i w domu stanie się radosnym przeżyciem i dostarczy naszym podopiecznym wielu wrażeń.

Photon – robot dla dzieci w każdym wieku

Programowanie dla dzieci stanie się prostsze wraz z użyciem urządzenia mobilnego, na którym zainstalowana zostanie aplikacja dostosowana do wieku dziecka. Pozwala ona na poszerzanie wiedzy związanej z informatyką i na kodowanie różnych czynności wykonywanych przez robota. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat wykorzystują nie tylko rozwój umiejętności manualnych, ale również w sposób eksperymentu przyswajają obszerną wiedzę życiową. Poza samym programowaniem poznają konsekwencje działań, uczą się planowania, wykrywania błędów, uruchamiają wyobraźnię przestrzenną i zaczynają myśleć analitycznie. Co ważniejsze przyswajają w formie zabawy algorytmy, które z wiekiem potrafią pisać samodzielnie. Algorytmy wykorzystywane są przez twórców gier i programów komputerowych, a coraz więcej zautomatyzowanych dziedzin poszukuje nieustannie osób ze znajomością programowania.

Robot edukacyjny to ogromne możliwości. Nawet jeśli cena nie należy do niskich to jego jakość wykonania, wytrzymałość przetestowana na tysiącach innych dzieciach oraz możliwość nauki nie tylko informatyki, ale również matematyki, biologii i innych przedmiotów sprawiają, że posiadanie go jest bezcenne. Czysty umysł nowego robota dopasujemy indywidualnie do potrzeb. W sklepie Moje Bambino zakupimy go w najlepszej cenie na rynku.

W ofercie Moje Bambino szkolenia dla nauczycieli

W celu zastosowania robota w szkołach i przedszkolach każdy nauczyciel ma szansę przebycia kursu i uzyskania certyfikatu, który pozwoli na zaznajomienie się z wszystkimi funkcjami, ale również nauczy, w jaki sposób wykorzystać go praktycznie do nauki w grupie, zapozna z możliwościami kodowania oraz obsługi kompatybilnej aplikacji Photon Coding. Do każdego robota zaprojektowane zostały zintegrowane akcesoria, takie jak magiczny dywan oraz stworzono specjalny poradnik z językiem robotów, który ułatwi pracę.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ