Każda próba chodzenia, każdy samodzielnie postawiony przez dziecko krok – to za każdy m razem jest olbrzymie wzruszenie. W końcu bowiem ich pociecha zaczyna chodzić. Oznacza to też, że trzeba już pomyśleć o zamianie wózka na spacerowy.

Baby Design spacerówka – wózek dla każdego dziecka

O czym myśli przede wszystkim każdy rodzic? Na pewno o bezpieczeństwie – to w pełni naturalne. Tu jednakże nie mamy się zupełnie czego obawiać – wózki spacerowe Baby Design posiadają wszystkie stosowne certyfikaty. Testowane są także już przez uznane Instytucje, jak Instytut Matki z Dzieckiem. Warto zatem pomyśleć nad tymi wózkami, choćby i przez wzgląd na ich bezpieczeństwo i jakość. To jednak nie wszystko…

Wózek Baby Design – pozostałe atuty

Otóż każdy wózek dziecięcy Baby Design wyposażony jest w wentylowaną budkę, mechanizm wypinania gondoli, regulowany podnóżek i dopinaną barierkę. Te rzeczy zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo i komfort dziecku. Oczywiście tkaniny użyte w produkcji są miękkie i przyjemne w dotyku – idealnie dostosowane do miękkiej skóry dziecka. Innymi cechami szczególnymi tych wózków jest obecność folii przeciwdeszczowej, pokrowca na nóżki oraz pompki do pompowania kół. Warto jeszcze dodać, że Baby Design zdobyło wyróżnienie w konkursie Super Mama Awards, w którym brano pod uwagę także praktyczne aspekty.

Wózek spacerowy Baby Design – wygląd i estetyka

Warto jeszcze dodać, że wózki dziecięce Baby Design dostępne w sklepie abcdomu24.pl charakteryzują się ciekawymi połączeniami kolorystycznymi. Ceglasta, stonowana czerwień, głęboka śliwka, morski a może szafran? Każdy z tych kolorów jest dostępny w sprzedaży. Barwy te mają na celu pobudzić rozwój umysłowy maluszka, lecz jednocześnie nie dostarczyć mu swoją intensywnością nadmiernie dużo bodźców. Słowem wózki Baby Design to dobry wybór- gwarancja jakości, ceny i bezpieczeństwa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ