3 najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne od L'Oreal

Zdarza się, że widząc nieznajomą kobietę, zastanawiamy się, co ona robi, że wygląda tak doskonale. Zawistne głosy twierdzą, że musiała wydać tysiące na poprawianie urody w gabinecie specjalisty, prawda może być jednak całkiem inna. Jak się okazuje, aby perfekcyjnie wyglądać, wystarczy dbać o codzienną pielęgnację skóry. W połączeniu ze zdrową dietą, odpowiednią ilością snu oraz wypitej wody sprawia to, że skóra nabiera blasku i prezentuje się fantastycznie. Marka L’Oreal Paris ma wieloletnie doświadczenie w upiększaniu swoich klientek na całym świecie. Jakie są najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne tej marki?

L’Oreal – ekspert nawilżenia, odmłodzenia, odżywienia!

L’Oreal to marka, która ma w swojej ofercie zarówno farby do włosów, od których rozpoczęła swoją działalność, jak i kosmetyki do makijażu, ale też wszystko, co jest potrzebne do kompleksowej pielęgnacji urody. Choć serie są bardzo różnorodne i dedykowane kobietom w różnym wieku, szczególną uwagę poświęca się cerze dojrzałej. Wiele kosmetyków L’Oreal Paris przeznaczonych jest do pielęgnacji wszystkich typów cery lub dostępne są różne warianty jednego kosmetyku o recepturach przystosowanych dla określonych jej typów. Które kosmetyki tej marki można uznać za najlepsze i jakimi kryteriami się kierować? Przede wszystkim, warto zwracać uwagę na to, do jak szerokiej grupy jest skierowany dany kosmetyk lub ile wariantów występuje w danej serii. Dobrym przykładem jest seria L’Oreal Ekspert Nawilżenia składająca się z czterech produktów: kremu na noc dla wszystkich typów skóry oraz trzech kremów na dzień dedykowanych kolejnym typom cery: wrażliwej i zaczerwienionej, normalnej i mieszanej oraz suchej i wrażliwej.

Najlepsi z najlepszych

Jako pierwszy z najlepszych kosmetyków tej marki, warto wskazać wspomniany już krem na noc dla wszystkich typów skóry z serii L’Oreal Ekspert Nawilżenia. Jego receptura wzbogacona kwasami tłuszczowymi będzie odpowiadać wszystkim rodzajom cery, ponieważ ich obecność warunkuje poziom idealnego nawilżenia i odżywienia, a także zapewnia komfort. Ten krem to także formuła wzbogacona w witaminy z grupy B, które pielęgnują skórę w ciągu nocy i sprawiają, że naskórek staje się bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Kolejny kosmetyk to serum Revitalift Filler, które tak samo, jak L’Oreal Ekspert Nawilżenia na noc, może być stosowane do pielęgnacji wszystkich typów cery. Serum to jest dedykowane cerze dojrzałej i ma na celu zwalczenie oznak starzenia. To, co jako pierwsze przykuwa wzrok, to opakowanie – bardzo nowoczesne, przywodzące na myśl narzędzia chirurga plastycznego. Sama receptura również jest innowacyjna – produkt zawiera bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego w łatwej do wchłonięcia formie, dlatego w szybkim czasie rozprawi się ze zmarszczkami i wiotczejącą skórą. O jego wyższości nad zwykłym kremem przeciwzmarszczkowym przesądza fakt, że serum z reguły kryje w sobie składniki w o wiele wyższym stężeniu. Revitalift Filler nie jest wyjątkiem. Trzeci top kosmetyk to odżywczy olejek do twarzy z lubianej serii Nutri Gold. Recepturę wzbogacono ośmioma olejkami znanymi ze swoich przeciwutleniających właściwości. Dzięki niemu skóra jest wygładzona, nawilżona i odzyskuje witalność.a

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ