ochraniacze do łóżeczka, gniazdko niemowlęce

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu maleństwu maksymalne bezpieczeństwo. Na bezbronnego maluszka czyha wiele groźnych sytuacji – można je jednak oddalić, zachowując czujność i dbając o odpowiednie wyposażenie otoczenia, w którym będzie przebywało niemowlę.

  1. Ochraniacz na łóżeczko zapewni małemu dziecku przytulne, komfortowe miejsce do spania, w którym będzie czuło się schowane przed światem. Dzięki niemu można mieć pewność, że nic nie rozproszy malucha przed drzemką. Najważniejszym jednak zastosowaniem ochraniaczy do łóżeczka jest ochrona główki dziecka przed kontaktem z twardymi szczebelkami – materiał z miękkim wypełnieniem w pełni zabezpieczy malucha.
  1. Gniazdko niemowlęce, inaczej kokon niemowlęcy, to specjalny materac z tworzącymi przytulne miejsce do spania wysokimi brzegami. Gniazdko otula niemowlę z każdej strony, chroniąc je przed sturlaniem się z łóżka czy zgnieceniem, kiedy śpi z rodzicami. Sprawdza się świetnie także w łóżeczku, wózku czy podczas wyjazdów, zapewniając maluchowi komfortowe i bezpieczne miejsce wypoczynku.

Komfort mamy też jest ważny – mufka do wózka, poduszka do karmienia

Opieka nad nowonarodzonym członkiem rodziny jest zajęciem niezwykle wdzięcznym, ale także niejednokrotnie wyczerpującym. Dobrze zadbać więc również o swój komfort, by codzienne czynności nie stały się dużym utrudnieniem.

  1. Mufka do wózka znacząco wpłynie na komfort spacerów z dzieckiem w chłodne jesienne i zimowe dni – zakładana na rączkę wózka, tworzy ciepłe miejsce dla dłoni, chroniące je nie tylko przed zimnem i wiatrem, ale również opadami deszczu. Najlepiej wybrać model z tkaniny odpornej na wilgoć i zabrudzenia, by korzystanie z mufki do wózka było jeszcze przyjemniejsze.
  1. Poduszka do karmienia ułatwi każdemu rodzicowi karmienie maluszka, zapewniając dziecku maksymalny komfort, a przy tym odciążając także plecy mamy. Rogale do karmienia mogą sprawdzić się także jako poduszka dla niemowlęcia, podpierająca go przy samodzielnym siedzeniu czy leżakowaniu. Ponadto przydatne są już jako poduszka ciążowa – rogal ułatwi znalezienie wygodnej pozycji podczas spania przyszłym mamom, szczególnie tym znajdującym się już w trzecim trymestrze ciąży.
[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ