Pracownia radiologiczna dla stomatologów i nie tylko

Szukasz dobrej kliniki dentystycznej, która posiada możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia radiologicznego? A może masz skierowanie od specjalisty laryngologa na zdjęcie rentgenowskie głowy i szyi i nie wiesz, gdzie najlepiej je wykonać? W Klinice Ultimed w Łodzi wszystko znajdziesz w jednym miejscu i nie będziesz już musiał jeździć po całym mieście w poszukiwaniu poradni i gabinetów specjalistycznych. Więcej potrzebnych informacji – ultimed.com.pl.

Pracownia RTG i tomografii komputerowej Ultimed Łódź

Klinika Ultimed posiada wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt radiologiczny marki Kodak Carestream CS 9300,który dedykowany jest dla lekarzy stomatologów i laryngologów. Daje on możliwość uzyskania bardzo dobrych jakościowo obrazów i przekrojów tkanek, dzięki czemu, otrzymane wyniki będzie o wiele łatwiej interpretować lekarzom różnych specjalności.

Sprzęt w Klinice Ultimed dzięki swojej nowoczesności jest o wiele bezpieczniejszy dla pacjentów, ponieważ emituje on mniejszą dawkę promieniowania rentgenowskiego podczas pojedynczego badania, w porównaniu do starszych marek aparatów. Redukcja dawki możliwa jest dzięki bardzo nowoczesnej technice stożkowej. Dzięki takiej technice dawka promieniowania absorbowanego przez nasz organizm jest około dziesięć razy mniejsza niż w przypadku klasycznych, starszych aparatów radiologicznych. Podczas wyboru pracowni diagnostycznej dla siebie i swojej rodziny, warto zastanowić się, na jakich aparatach pracują specjaliści i czy są one bezpieczne dla naszego zdrowia. Dbajmy o siebie na co dzień.

W Klinice Ultimed istnieje również możliwość wykonania radiologicznej tomografii komputerowej, która jest bardzo potrzebnym i skutecznym narzędziem diagnostycznym w takich choroba jak na przykład: przewlekłe zapalenie zatok, diagnostyka chorób ucha zewnętrznego, środkowego i wewnętrznego, czy w patologiach związanych ze stawem skroniowo-żuchwowym. Jeśli posiadamy skierowanie na takie badanie, nie czekajmy z jego wykonaniem, ponieważ może to przyśpieszyć naszą diagnozę oraz rozpoczęcie prawidłowego leczenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ