Rowerek Smart Trike – rowerek i wózek w jednym

0
3170

Rowerek Smart Trike to rewolucyjne rozwiązanie dla najmłodszych. Dedykowany jest on dzieciom niezależnie od płci, już od 9 miesiąca życia. Sprzęt ten idealnie sprawdzi się jako przyrząd codziennego użytku, jak również podczas wakacji czy wyjazdów.

Jakie cechy i zalety posiada rowerek? Jakie widoczne są funkcje i zastosowanie? Jakie posiada technologie?

Rowerek dla dzieci firmy Smart Trike to rowerek 8w1. Wielofunkcyjność i mnogość wprowadzonych udogodnień, jeszcze bardziej uatrakcyjnia produkt.

Smart Trike rowerek jak wózek to sprzęt bardzo mobilny, wygodny i komfortowy. Posiada funkcje rowerka dla najmłodszych, jak również świetnie sprawdza jest jako wózek spacerowy. Produkt posiada rozkładany daszek, który uchroni dziecko przed nadmiernym słońcem.

System rowerka wyposażony jest również w elementy, które podczas rozwoju dziecka rosną razem z nim. Urządzenie jest dostosowane do użytkowania podczas 7 etapów wzrostu młodego człowieka.

I etap to najmłodsze lata i miesiące życia pociechy. Już od 6 miesiąca życia maluszek może korzystać z rowerka. Jest skierowany tworzą do rodzica, a w razie konieczności drzemki, może jej spokojnie zaznać dzięki odchylanemu oparciu rowerka.

Etap II dedykowany jest maluchom powyżej 9 miesiąca życia. Rowerkiem mogą sterować zarówno rodzice jak i najmłodsi. Pedały rowerka są złożone, a dziecko ma możliwość swobodnego ułożenia się i oglądania świata.

III etap – powyżej 12 miesiąca życia – można usunąć podstawkę pod nóżki, by dziecko mogło swobodnie położyć kończyny na podnóżku,

IV etap – powyżej 18 miesiąca życia – rodzice dalej sterują rowerkiem, można usunąć daszek, dziecko nabiera równowagi i pewności siebie,

Etap V przystosowany jest dla dzieci powyżej 24 miesiąca życia i charakteryzuje się możliwością demontażu podnóżków i założenia pedałów. „Magiczny czerwony przycisk” pozwala zmienić osobę sterującą z osoby dorosłej na dziecko. Jazda jest kontrolowana i bezpieczna. Dziecko może samodzielnie poruszać się na rowerku.

Etap VI – usunięcie rączki dla rodzica, wciśnięte sprzęgło, możliwość samodzielnej jazdy przez malucha.

Etap VII daje możliwość usunięcia oparcia rowerka, co ułatwia jazdę.

Rowerek Smart Trike to doskonały prezent dla pociechy, jak również element, dzięki, któremu dziecko nabiera pewności siebie, odwagi, koordynacji i równowagi. Rowerek jest lekki, wygodny, bezpieczny i dostosowany do różnego wieku dziecka.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ