Wózki wielofunkcyjne to wózki specjalne dziecięce. Składają się z wersji głębokiej wózka. Mają więc stelaż z gondolą dla noworodka, jak również są wersją spacerową wózka z dodatkowym siedziskiem dla starszych dzieci, które potrafią już stabilnie siedzieć.

Wózki wielofunkcyjne bardzo często określane są jako wózki dziecięce 3w1. Jest to wózek głęboko-spacerowy, jest tu też fotelik samochodowy. Taki wózek jest on kompatybilny z wózkiem wielofunkcyjnym w taki sposób, że można go wpiąć poprzez specjalne łączniki, a tym samym umieścić na stelażu wózka. Zapewnia to możliwość przewożenia dziecka w foteliku zamontowanym na stelażu, w miejscu gdzie normalnie występuje gondola. Rozwiązanie jest doskonałe podczas robienia zakupów z dzieckiem. Dziecko może w tym czasie po prostu spać.

Wózki czterofunkcyjne to prawdziwy kombajn

Dodatkowym elementem jest tutaj baza pod fotelik. Urządzenie zapewnia łatwe, komfortowe i bezpieczne wpięcie fotelika w aucie. Specjalna baza, w formie platformy z zestawu danego modelu wózka wielofunkcyjnego, w zależności od zastosowanego rozwiązania mocowana jest w aucie poprzez wymagany prawem od 2013 roku system isofix. Może być też mocowany przy użyciu pasa samochodowego. Foteliki samochodowe montowane są wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Jest to najbardziej bezpieczny i dopuszczalny sposób przewożenia dziecka.

Wózek wielofunkcyjny z kołami obrotowymi

Dla zwolenników łatwego manewrowania, naturalnym rozwiązaniem są oczywiście wózki wielofunkcyjne dla dzieci, w których przednie koła są obrotowe. Wózki takie najlepiej sprawdzają się tam, gdzie często trzeba skręcać, a przede wszystkim omijać przeszkody lub zawracać. Wózki wielofunkcyjne z kołami obrotowymi eliminują potencjalne kłopoty w prowadzeniu wózka, na przykład podczas zakupów. Doskonale nadają się na spacer w terenie, w lesie, czyli wszędzie tam, gdzie są wąskie przejazdy i należy poruszać się slalomem, znacząco podnosząc komfort użytkowania wózka dziecięcego. Sprawdź na wózki askot.pl/kategoria-produktu/wozki

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ